Primaria Comunei Bălilești / CIF: 4122124

Anunt vanzare/concesiune teren pentru investitii S=2ha

/   Rubrica:

Stiri

În comuna Bălilești, județul Argeș, teren în S = 2 ha cu destinația INVESTIȚII ÎN ORICE DOMENIU.
Terenul este cu posibilități de construire, se află în proprietate Comunei Bălilești, are o deschidere de 65m la Drumul Județean 732A, cu următoarele utilități: telefonie, curent electric de tensiune medie și utilități care sunt în derulare: apă, canalizare și gaze.
            Consiliul Local are deschidere către investitori pentru orice investiție, privind facilitățile fiscale până la perioada începerii activității, posibilitate de concesionare pe o perioadă de până la 50 ani și chiar vânzare la un preț minim de 300.000 lei.
            Terenul este de mare interes, fiind situat la o distanță de 15 km de orașul Mioveni, la 25 km de Pitești si la 150 km de municipiul București. Căile de acces sunt asfaltate în totalitate.
Telefon contact: 0738.775.545